Testy przedsezonowe 1
Testy przedsezonowe 2
Grand Prix Australii
Grand Prix San Marino
Grand Prix Turcji
Grand Prix Monako
Grand Prix Kanady
Grand Prix Wielkiej Brytanii
Grand Prix Niemiec
Grand Prix Węgier
Grand Prix Belgii
Grand Prix Włoch
Grand Prix Stanów Zjednoczonych
Grand Prix Japonii
Grand Prix Brazylii
Brazylia
Grand Prix Brazylii
Interlagos
Runda 13
22 - 24 lutego 2019
Trening
22.02.2019 - 20:00
Trening 2
23.02.2019 - 20:00
Kwalifikacje
24.02.2019 - 20:00
Wyścig (28 okr.)
24.02.2019 - 20:30
Wyścig 2 (17 okr.)
24.02.2019 - 21:10
Do wyścigu pozostało
Mapka toru
Prognoza pogody na sesję:
Autor: Michał 'Kozer' Kozera
Data dodania: 10 stycznia 2019 - 22:39
Szybki Strzał: Damian Kominek
Tytuł newsa

Damian Kominek zasłynął - sam już nie wiem czym. Znam go tyle lat, a do tej pory nie powiedział mi, gdzie jest słonko kiedy śpi. Najbardziej chciałem zapytać go - czy liże masło - jednak po GP Silverstone i presji z Waszej strony nie było szans - musieliśmy wyjaśnić sobie pewne feralne zawody!

Ostrzegamy - transkrypcja rozmowy zawiera wyrażenia wulgarne, kontrowersyjne oraz niewygodne dla pewnych środowisk. W trosce o autentyczność przekazu zdecydowaliśmy się zachować niezmienioną wersję wywiadu.
Produkt może zawierać nieznaczne ilości orzeszków arachidowych, glutenu oraz Damiana Sielskiego.
Mam lat… Jeszcz… Okej, nikogo to aktualnie nie interesuje. Wytłumacz mi – dlaczego to się stało? No cóż, jak do tego doszło – nie wiem. To było kolejne pytanie. Wobec tego - jak do tego doszło? NO?! To znaczy, jeśli doszło do tego, do czego ja myślę do czego doszło… do tak zwanego kontaktu… to wszystkiemu jest winny obecny tutaj również Sielski, który spowodował moją dekoncentrację, bardzo poważną, drąc się na TSie „WY*****OL MU”; więc Damian niewiele myśląc wyp… Jak radzisz sobie z nagłą sławą? Aaa, no cóż, dzisiaj jest, jutro pewnie nie będzie, za jakiś czas wszyscy zapomną i znowu będziemy sobie żyć normalnie. Gdybyś miał wybrać jedno miejsce, w którym nie mogliby Cię dopaść Twoi wierni fani (Roszak, Ziubiński, Adamczyk), a gdzie mógłbyś zebrać myśli i napisać swoją autobiografię, to jakie byłoby to miejsce? [Sielski] Ekhem ekhem… w sadzie. Nie wiem, Mount Everest. Dobrze, a jaki tytuł miałaby ta autobiografia? To jest dobre pytanie, nigdy się nad tym nie zastanawiałem! Ja bym proponował… Jabłecznik na Torze. [Sielski] Bomba Jabłkowa. Ligol czy Szampion? Szampion. Gdybyś miał obrazić jednego ligowicza (poza Sielskim) w jak najmilszych słowach, to jak by to brzmiało? „Ty pedale” – pozdrawiam Pieczyka. No to przechodzimy dość płynnie do kolejnego pytania - opisz Pieczyka w pięciu słowach. Zakładając, że jeden wykorzystałem, to zostają mi cztery: dzban, cymbał, fajtłapa i człowiek upadek. On to wszystko przeczyta! Jak długo siedzisz w simracingu? Myślę, że dziesięć lat będzie na pewno, z dużą przerwą, ale jednak! W przyszłym sezonie celuję w…? [Sielski] W Ziubsona! W Papito! Na torze najbardziej obawiam się... W sumie nie ma takich sytuacji… A osób? Teraz mogę obawiać się Roszaka, Ziubińskiego, Adamczyka! W lidze brakuje mi… Chyba niczego mi nie brakuje… Kubica czy Sirotkin? Robert! Ken czy Barbie? Poproszę następne pytanie. Mama czy tata? Oboje. Moja największa wtopa to… Cały poprzedni weekend! Jaki miałbyś dziś opis na GG? Bwoah! To jednak nie koniec! Absolutnie nieszczerym będąc powyżej napisałem Wam, że wersja jest to niezmieniona. Otóż nic bardziej mylnego! Jest to nieco zredagowana, okrojona wersja całej rozmowy, której oryginał, wraz z niepublikowanym pytaniem bonusowym, możecie poznać tutaj: https://youtu.be/UdHDKo_XpjU.
Wyświetleń: 282
Komentarze
avatar Tukan
11 dni temu
Pozdro! :P
Domyślny avatar
12 dni temu
najradioaktywniejszy
avatar komin1323
12 dni temu
@Piotr Adamczyk ufffff, i bardzo dobrze! xD
avatar Kozer
12 dni temu
Taaa, a jak avanti było to w shoutboxie najaktywniejszy byłeś xD
Domyślny avatar
12 dni temu
nie zaliczam się jako twój fan.
avatar Pieczyk
KOMINEK TY KU...!
avatar Papito
HOLA HOLA! Proszę się do mnie nie zbliżać i we mnie nie celować!
Najbliższe sesje
Najbliższe sesje
Seria
Nazwa
Data
Status

Brak nadchodzących sesji

Serwery
Serwery
Dane do serwerów dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników