Grand Prix Węgier
Grand Prix Belgii
Grand Prix Włoch
Grand Prix Meksyku
Grand Prix Austrii
Grand Prix Stanów Zjednoczonych
Grand Prix Brazylii
Grand Prix Węgier
Hungaroring
03 - 05 stycznia 2020
Runda 9
Do Trening pozostało
Trening
03.01.2020
20:00
Trening 2
04.01.2020
20:00
Kwalifikacje
05.01.2020
19:30
Wyścig (27 okr.)
05.01.2020
20:00
Wyścig 2 (17 okr.)
05.01.2020
20:50
KOMUNIKAT: Grand Prix Węgier zostało przełożone na pierwszy weekend stycznia (03.01 - 05.01.2020). Tym samym sezon wydłużył się o tydzień, a ostatnim wyścigiem w 2019 roku jest Grand Prix Niemiec.
Informacje o wydarzeniu
1. Grand Prix Australii, sezon 2
Państwo:
Australia
Tor:
Albert Park
Data rozpoczęcia:
04 października 2019 - 20:00
Data zakończenia:
06 października 2019 - 19:50
Liczba zakrętów:
16
Liczba okr:
Wyścig główny: 23 sprint: 14
Opony:
Domyślne
Czas pole position
1:22.632 (Mateusz Ziubiński)
Najlepszy czas okrążenia w wyścigu głównym
1:23.859 (Mateusz Ziubiński)
Najlepszy czas okrążenia sprintu
1:24.726 (Paweł Andrzejewski)
Wyniki treningów
1. Grand Prix Australii (Albert Park) - Trening, sezon 204 października 2019 - 20:00
Poz
Kierowca
Zespół
Czas
Strata
Okrążenia
Pkt
1
WRacing
1:23.280
--:--.---
54
Brak
2
Scuderia Comandante
1:23.325
+00:00.045
58
Brak
3
Burnee Motorsport
1:23.608
+00:00.329
51
Brak
4
Chrome Lizards
1:23.990
+00:00.710
65
Brak
5
Benejota Racing
1:23.999
+00:00.719
33
Brak
6
Papor Jonasz Racing
1:24.424
+00:01.145
37
Brak
7
Tampa Bay Lightning
1:24.679
+00:01.399
58
Brak
8
Sport Masters
1:24.787
+00:01.507
53
Brak
9
Scuderia Comandante
1:25.110
+00:01.831
10
Brak
10
Malina Racing Team
1:25.124
+00:01.844
50
Brak
11
Burnee Motorsport
1:25.267
+00:01.987
3
Brak
12
Sport Masters
1:25.317
+00:02.038
52
Brak
13
iSport International
1:25.330
+00:02.050
57
Brak
14
iSport International
1:25.445
+00:02.166
43
Brak
15
Malina Racing Team
1:25.463
+00:02.183
42
Brak
16
OneVision Esport
Brak
+-
3
Brak
1. Grand Prix Australii (Albert Park) - Trening 2, sezon 205 października 2019 - 20:00
Poz
Kierowca
Zespół
Czas
Strata
Okrążenia
Pkt
1
Scuderia Comandante
1:23.077
--:--.---
43
Brak
2
Burnee Motorsport
1:23.116
+00:00.040
43
Brak
3
Burnee Motorsport
1:23.175
+00:00.098
46
Brak
4
WRacing
1:23.408
+00:00.332
42
Brak
5
Chrome Lizards
1:23.560
+00:00.483
21
Brak
6
Benejota Racing
1:23.838
+00:00.761
52
Brak
7
iSport International
1:24.306
+00:01.230
30
Brak
8
Benejota Racing
1:24.321
+00:01.245
13
Brak
9
Tampa Bay Lightning
1:24.376
+00:01.300
62
Brak
10
PLS League Car
1:25.421
+00:02.344
49
Brak
11
OneVision Esport
1:25.515
+00:02.439
15
Brak
12
Malina Racing Team
1:25.655
+00:02.578
36
Brak
13
Sport Masters
1:25.823
+00:02.747
31
Brak
14
Chrome Lizards
1:27.696
+00:04.619
33
Brak
15
Chrome Lizards
1:37.700
+00:14.623
6
Brak
16
Burnee Motorsport
Brak
+-
0
Brak
Wyniki kwalifikacji
1. Grand Prix Australii (Albert Park) - Kwalifikacje, sezon 206 października 2019 - 19:30
Poz
Kierowca
Zespół
Czas
Strata
Okrążenia
Pkt
1
Scuderia Comandante
1:22.632
--:--.---
15
Brak
2
WRacing
1:22.677
+00:00.045
18
Brak
3
Chrome Lizards
1:22.728
+00:00.097
18
Brak
4
Burnee Motorsport
1:22.770
+00:00.138
18
Brak
5
Benejota Racing
1:22.845
+00:00.213
15
Brak
6
Sport Masters
1:22.846
+00:00.215
16
Brak
7
Burnee Motorsport
1:22.851
+00:00.219
17
Brak
8
Papor Jonasz Racing
1:23.364
+00:00.733
16
Brak
9
Benejota Racing
1:23.464
+00:00.833
16
Brak
10
Chrome Lizards
1:23.557
+00:00.925
18
Brak
11
Burnee Motorsport
1:23.869
+00:01.238
13
Brak
12
Tampa Bay Lightning
1:23.949
+00:01.318
16
Brak
13
iSport International
1:24.327
+00:01.696
14
Brak
14
Malina Racing Team
1:24.938
+00:02.307
8
Brak
15
WRacing
1:25.098
+00:02.467
16
Brak
16
OneVision Esport
1:25.337
+00:02.706
9
Brak
17
Sport Masters
1:25.455
+00:02.823
18
Brak
18
Malina Racing Team
1:25.834
+00:03.202
13
Brak
19
Malina Racing Team
1:26.281
+00:03.649
16
Brak
20
Papor Jonasz Racing
1:28.389
+00:05.757
15
Brak
21
OneVision Esport
Brak
+-
2
Brak
Wyniki wyścigów
1. Grand Prix Australii (Albert Park) - Wyścig, sezon 206 października 2019 - 20:00
Poz
Awans
Kierowca
Zespół
Czas
Strata
Okrążenia
Najl. okr
Pity
Pkt
1
1
WRacing
33:01.868
--:--.---
23/23
1:24.429
1
25
2
2
Burnee Motorsport
33:04.313
+00:02.444
23/23
1:24.295
1
20
3
0
Chrome Lizards
33:08.995
+00:07.127
23/23
1:24.427
1
16
4
1
Burnee Motorsport
33:24.212
+00:22.343
23/23
1:24.844
1
13
5
4
Scuderia Comandante
33:24.777
+00:22.908
23/23
1:23.859
1
13
6
0
Sport Masters
33:31.999
+00:30.130
23/23
1:24.775
1
10
7
2
Benejota Racing
33:37.356
+00:35.488
23/23
1:25.365
1
9
8
5
Burnee Motorsport
33:46.611
+00:44.743
23/23
1:25.419
1
8
9
6
Tampa Bay Lightning
33:56.436
+00:54.567
23/23
1:26.202
1
7
10
0
Chrome Lizards
34:13.349
+01:11.481
23/23
1:25.694
1
6
11
9
iSport International
34:16.208
+01:14.340
23/23
1:25.565
1
5
12
9
WRacing
33:12.585
+1 okr.
22/23
1:27.266
1
4
13
7
Malina Racing Team
33:16.598
+1 okr.
22/23
1:27.078
1
3
14
6
Papor Jonasz Racing
33:20.286
+1 okr.
22/23
1:24.501
0
2
15
1
Malina Racing Team
33:39.791
+1 okr.
22/23
1:26.755
1
1
16
5
Sport Masters
33:44.049
+1 okr.
22/23
1:27.149
2
17
3
Scuderia Comandante
33:51.157
+1 okr.
22/23
1:27.150
1
18
9
Benejota Racing
Brak
+13 okr.
10/23
1:25.508
0
19
3
OneVision Esport
Brak
+14 okr.
9/23
1:27.303
2
20
2
Malina Racing Team
Brak
+15 okr.
8/23
1:30.491
1
21
1
Papor Jonasz Racing
Brak
+20 okr.
3/23
1:29.656
1
1. Grand Prix Australii (Albert Park) - Wyścig 2, sezon 206 października 2019 - 20:50
Poz
Awans
Kierowca
Zespół
Czas
Strata
Okrążenia
Najl. okr
Pity
Pkt
1
7
Burnee Motorsport
20:11.221
00:00.365
14/14
1:24.769
0
15
2
8
Burnee Motorsport
20:11.685
+00:00.829
14/14
1:24.744
0
12
3
6
Chrome Lizards
20:13.095
+00:02.239
14/14
1:24.726
0
10
4
2
Scuderia Comandante
20:19.562
+00:08.706
14/14
1:24.816
0
7
5
1
Benejota Racing
20:10.856
+00:10.000
14/14
1:25.374
0
6
6
2
Tampa Bay Lightning
20:31.694
+00:20.838
14/14
1:26.215
0
5
7
2
Burnee Motorsport
20:36.496
+00:25.640
14/14
1:25.662
0
4
8
9
Scuderia Comandante
20:41.852
+00:30.996
14/14
1:26.417
0
3
9
5
Malina Racing Team
21:01.577
+00:50.722
14/14
1:26.871
0
2
10
5
Malina Racing Team
21:22.691
+01:11.835
14/14
1:27.646
0
1
11
3
OneVision Esport
21:29.177
+01:18.321
14/14
1:27.113
1
12
6
Benejota Racing
Brak
+1 okr.
13/14
1:25.478
0
13
5
Papor Jonasz Racing
Brak
+3 okr.
11/14
1:28.393
0
14
2
Sport Masters
Brak
+6 okr.
8/14
1:27.139
0
15
3
WRacing
Brak
+8 okr.
6/14
1:25.847
1
16
9
Sport Masters
Brak
+9 okr.
5/14
1:25.802
0
17
4
Malina Racing Team
Brak
+9 okr.
5/14
1:35.154
0
18
5
Chrome Lizards
Brak
+10 okr.
4/14
1:25.827
0
19
8
WRacing
Brak
+12 okr.
2/14
1:28.540
0
20
6
Papor Jonasz Racing
Brak
+12 okr.
2/14
1:39.598
1
21
9
iSport International
Brak
+13 okr.
1/14
1:34.523
0
1
183 pkt.
0 pkt.
2
Burnee Motorsport
180 pkt.
+3 pkt.
3
Chrome Lizards
176 pkt.
+4 pkt.
4
Burnee Motorsport
171 pkt.
+5 pkt.
5
Benejota Racing
139 pkt.
+32 pkt.
6
Scuderia Comandante
124 pkt.
+15 pkt.
7
Burnee Motorsport
110 pkt.
+14 pkt.
8
Benejota Racing
103 pkt.
+7 pkt.
9
Benejota Racing
102 pkt.
+1 pkt.
10
iSport International
66 pkt.
+36 pkt.
Z życia ligi
Klasyfikacja generalna została zaktualizowana
Do pobieralni ligowej dodany został nowy plik
Bartłomiej Maciaszczyk wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Paweł Andrzejewski wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Daniel Sterniczuk wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Michał Prygiel wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Dawid Płonka wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Patryk Roszak wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Sebastian Kosmala wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Mateusz Ziubiński wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Zespół Malina Racing Team zatrudnił nowych kierowców
Patryk Smagacz wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Maciej Sandak wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Maciej Sandak wybrał swój numer startowy (43) na obecny sezon
Klasyfikacja generalna została zaktualizowana
Do pobieralni ligowej dodany został nowy plik
Artur Kownacki wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Bartłomiej Maciaszczyk wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Piotr Adamczyk wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Mateusz Guzowski wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Wojciech Soprych wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Artur Kownacki wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Daniel Sterniczuk wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Michał Prygiel wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia
Damian Kominek wpisał się na listę startową najbliższego wydarzenia